You are currently viewing Dlaczego Mobilny Serwis Samochodowy, a nie stacjonarna stacja obsługi?

Dlaczego Mobilny Serwis Samochodowy, a nie stacjonarna stacja obsługi?

Mobilny Serwis Samochodowy to pewność, wygoda, rzetelność, oszczędność czasu i pieniędzy. Mobilna pomoc drogowa umożliwia naprawę samochodu w dogodnej dla klienta lokalizacji – bez konieczności holowania samochodu do warsztatu. Oszczędzasz pieniądze, gdy nie musisz z drobną usterką jechać do serwisu, ani wzywać lawety przy poważniejszej awarii. Na tym oszczędności się nie kończą…  

Kto z nas nie słyszał o nieuczciwych mechanikach samochodowych, którzy specjalizują się w oszukiwaniu i wyciąganiu pieniędzy z kieszeni swoich klientów? Wśród najczęstszych praktyk warsztatowych naciągaczy znajduje się wycenianie napraw, których w rzeczywistości nie przeprowadzono, montowanie części używanych, regenerowanych lub zamienników zamiast nowych i oryginalnych elementów, stosowanie roztworów zamiast płynów, mnożenie roboczogodzin i wiele, wiele innych. 

Zostawiając samochód w warsztacie stacjonarnym przeciętny kierowca może zostać bardzo łatwo oszukany. Nawet wysoka czujność i zapobiegliwość nie zawsze wystarczą do skutecznej obrony przed kombinacjami „fachowców”. Stacje obsługi zarabiają krocie m.in. na nieuczciwej wymianie oleju. Bardzo często mechanicy używają gorszego oleju, niż ten, za który klient zapłacił, albo… nie wymieniają go wcale. Ograniczają się jedynie do oczyszczenia filtra oleju i umieszczenia nowej zawieszki z datą rzekomej wymiany środka smarnego. Nawet przyniesienie własnej bańki oleju nie gwarantuje, że nie zostaniemy oszukani. 

Mobilny Serwis Samochodowy umożliwia pełną kontrolę kierowcy nad całym procesem naprawy. Obecność właściciela pojazdu podczas diagnozowania uszkodzenia i naprawy zepsutych elementów gwarantuje rzetelny serwis i uczciwą wycenę. Mobilny warsztat samochodowy naprawia uszkodzenia na bieżąco, dzięki czemu klient cały czas widzi, co dzieje się z jego pojazdem, jakie podzespoły są montowane w jego samochodzie i jakie usługi faktycznie są wykonywane. Właściciel pojazdu nie musi się obawiać, że zapłaci za bliżej nieokreślone czynności czy ogólny przegląd techniczny jego samochodu. Ma ponadto możliwość skontrolowania stanu zużycia poszczególnych elementów i uniknięcia przedwczesnej wymiany średnio zużytych części.  

Istotną kwestią jest także czas naprawy. Pozostawiając samochód w warsztacie stacjonarnym bardzo często musimy się liczyć z przedłużającym się czasem usuwania usterki. Żegnamy się z naszym pojazdem na kilka dni, a nawet tygodni. Koszty wciąż rosną, a my dalej nie możemy korzystać z samochodu. Poza tym nie mamy pewności co w tym czasie dzieje się z naszym autem…  Samochody odstawiane do warsztatów na dłużej często są wykorzystywane przez pracowników do prywatnych wyjazdów. Pod pretekstem jazd próbnych mechanicy swobodnie używają aut swoich klientów. Charakter usług świadczonych przez Mobilny Serwis Samochodowy całkowicie eliminuje ten problem. Mobilna diagnostyka i naprawa pojazdów umożliwia właścicielowi pełną kontrolę czasu i jakości usług.

Dodaj komentarz